Hvor enn Pippa befinner seg, er hun omringet av et stort antall fotografer, som forsøker å få tatt de aller beste bildene.
Denne gangen endte det med dytting og høylytt krangel etter at Pippa forlot en bil og gikk forbi paparazziene.
Det har blitt spekulert i om Middleton kommer til å flytte til New York, og starte som bryllupsplanlegger.
- Hun hjalp til med det kongelige bryllupet og det blir ikke større enn det. Nå vil hun hjelpe andre. Det hadde vært perfekt for henne. Hun vil kunne lykkes i USA, der de er besatt av kongelige. I tillegg er bryllupsplanleggerindustrien større der, sa en venn av stjernen til Daily Mail tidligere i år.
Bli fan av Seoghør.no på Facebook her
Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
LES OGSÅ: Pippa blir bryllupsplanlegger