Du leser nå Se og Hør Pluss

Vil ikke ha noen ny kjendis-mann

Seks år etter at hun tok et endelig farvel med værkartet og rampelyset, begynner Elin Tvedt å kjenne på lukten av sagmugg.

NYTER LIVET: - Nå gir jeg litt mer blaffen. Det er sjelden jeg stiller opp på bilder og setter meg ned og prater til et ukeblad sånn som nå, men jeg kjenner jo på at det er litt gøy også! stråler Elin Tvedt – klar for å underholde det norske folk igjen. FOTO: Espen Solli
NYTER LIVET: - Nå gir jeg litt mer blaffen. Det er sjelden jeg stiller opp på bilder og setter meg ned og prater til et ukeblad sånn som nå, men jeg kjenner jo på at det er litt gøy også! stråler Elin Tvedt – klar for å underholde det norske folk igjen. FOTO: Espen Solli Vis mer
Publisert

50
%
RABATT

BLACK WEEK

BLACK WEEK

Halvår
39 kr/pr. mnd
Totalt 234kr/for 6 mnd
Få 50% rabatt nå

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer