MANCHESTER (Dagbladet): Den tidligere Oasis-stjernen Noel Gallagher (55) forteller at han tok turen innom Manchester City-garderoben i går kveld.
Der møtte han Erling Braut Haaland (22) som skiftet etter 4-1-triumfen over Arsenal i Premier League. Gallagher er en av de mest kjente City-supporterne.
- Jeg har akkurat vært i garderoben og han er som en ung gutt, sier Gallagher til talkSPORT.
Bildet har spredt seg på sosiale medier.
- Han gikk rundt i underbuksene og fortalte at han ikke kan vente til jeg møter onkelen hans. Han har jeg aldri møtt, forteller den kjente artisten.
Gallagher var synlig til stede på Etihad Stadium og stilte opp i TV-intervjuer før kampen.
Haaland sørget for én scoring og to målgivende pasninger på en dampende Manchester-kveld.
- Han var lei seg for at han ikke scoret hat trick, forteller Gallagher.
- Han er som en stort og galt barn. Han er en utrolig fotballspiller. Da han kom, sa Pep Guardiola at det var deler av spillet hans som kunne forbedres. Det så vi.
Og:
- Hvis Arsenal-fansen er i tvil om hvor stort gapet er: Det er så stort.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger