Gjennom 17 sesonger har Kody Brown (53) gjort stor suksess i TV-serien «Sister Wives» hvor kameraene har fulgt livet til Brown og hans fire koner; Meri (51), Janelle (53), Robyn (43) og Christine (50).

- Føles som et svik
I løpet av det siste året har ting imidlertid begynt å slå sprekker i storfamilien.
I november i fjor ble det først kjent at Kody og Christine skulle skilles.
«Etter mer enn 25 år sammen har Kody og jeg vokst fra hverandre, og har tatt den vanskelige beslutningen om å gå fra hverandre», delte 50-åringen den gang i et innlegg på Instagram.
Tidligere denne uka kom nyheten om at Kody og kona Janelle (53) også hadde skilt seg. Paret gikk inn i det polygame ekteskapet i 1993, men etter 29 år valgte de altså å gå hver til sitt.

Skilles etter 29 år
Vondt brudd
I en teaser av den kommende episoden av serien, avslører Meri at også hun er skilt fra 53-åringen, skriver People torsdag.
Meri forteller at det var Kody som tok avgjørelsen og at bruddet har vært smertefullt selv om ekteskapet hadde vært trøblete i mange år.

På spørsmål om hun kunne blitt sammen igjen med eksmannen, svarer hun følgende:
- Absolutt, men jeg tror ikke han er interessert.
Kody er fortsatt gift med Robyn.
LES OGSÅ: - Lammet av skam