Humphries har fått mye oppmerksomhet for sitt forhold til Kardashian, og blir nå også lagt merke til i Las Vegas. Den mannlige strippegruppen Chippendales vil nemlig ha den tidligere basketballstjernen med i sine strippeshow.
- Vi tenkte at siden han er arbeidsløs og snart skilt fra Kim Kardashian, kanskje opptredner med Chippendales kan være den perfekte jobben for å få tilbake troen på kvinner, sier en representant for Chippendales til nettstedet TMZ.
Det er ikke kjent om 26-åringen har akseptert tilbudet. Basketballstjernen spilte tidligere for New Jersey Nets, men står for tiden uten klubbkontrakt. Det betyr allikevel ikke at Humphries mangler jobbtilbud. Nylig ble han også spurt om å være talsperson for en datingside.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
LES OGSÅ: Ekteskapet sprakk etter 72 dager