SEHER.NO: Det er nesten tre uker siden Oscar-vinner og "American Idol"-stjerne Jennifer Hudson (27) mistet sin mor, bror og nevø. Siden trippeldrapet har hun vært innlosjert på Donalds Trumps (62) Trump International Hotel & Tower i Chicago. Her har hun for det meste har holdt seg innendørs. Nå bruker skjønnheten MySpace-siden sin til å takke alle for støtten hun har fått de tre siste, vonde ukene. - Jeg vil takke hver eneste en for deres tanker og bønner gjennom denne vanskelige tiden. Min søster og jeg føler oss tryggere og sterkere med deres kjærlighet og omtanke, skriver hun. Det var 24. oktober at Jennifers mor Darnell og storebror Jason funnet skutt og drept i førstnevntes hus i Chicago. Julias nevø ble like etter meldt savnet - for så å bli funnet død i en bil i samme by. I et forsøk på å takle denne vonde tiden, har Jennifer takket ja til at kleskjeden Gap kan publisere reklamebilder av henne smilende, skriver Star Magazine. En talsperson for Gap forteller E! Online at de ga henne muligheten til å trekke tilbake bildene, som ble tatt i juli, men at Jennifer hadde et stort ønske om at de kom ut. - Hun sa hun ønsket å være en del av kampanjen, og at vi skulle sette i gang, sier talspersonen. Ingen er foreløpig arrestert eller mistenkt for trippeldrapet, men eksmannen til Jennifers søster Julia, William Balfour (27), betegnes som "en mann av interesse" av politiet. Har du tips om kjendisene? Tips oss på [email protected] LES OGSÅ: Hun er fortsatt i sjokk
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger