SEOGHØR.NO: Nettstedet TMZ.com melder at en sexvideo med R&B-stjernen Usher (36) og ekskona Tameka Raymond er til salgs.

En person forsøker å selge videoen, som ble stjålet fra bilen hans i 2010.
Ifølge nettstedet stakk tyver av med to bærbare datamaskiner, to videokameraer og smykker verdt seks millioner kroner. Videoen befant seg enten på et av kameraene eller en av datamaskinene.
Å selge sexvideoen er imidlertid ikke så lurt.
«Det denne fyren enten vet eller ikke vet, er at dette er tyvegods. Det kan få ham i fengsel», skriver nettstedet.
Videoen skal ha blitt forsøkt solgt kort tid etter innbruddet i 2010, men ingen ville kjøpe. Nå har den imidlertid dukket opp igjen.
Pornoselskaper skal ikke være interessert, fordi de aldri vil få godkjennelse fra Usher om å publisere videoen. Derfor skriver nettstedet at selgeren henvender seg til diverse blogger.
Usher på sin side gjør alt for å sette en stopper for videoen.
LES OGSÅ: - Det ble for dyrt å være veganer