SEOGHØR.NO: Skuespiller Sandra Bullock (50) vant sin første Oscar i 2010, for hovedrollen i det biografiske dramaet «The Blind Side».
Fem år senere er det en helt annen pris hun har mottatt - og som hun sliter med å ta særlig alvorlig.
«Gravity»-stjernen er nemlig kåret til «verdens vakreste kvinne 2015» ifølge magasinet People. Den flotte 50-åringen forteller til bladet at hun begynte å le da hun først fikk høre om utmerkelsen.
- Virkelig. Jeg sa bare: «Det er latterlig». Jeg har ikke fortalt det til noen, sier Bullock til People.
I 2010 adopterte «Miss Undercover»-stjernen sønnen Louis (5), og ettbarnsmorens familieliv minner henne helt klart på hva som er viktigere enn et vakkert utseende.
- Ekte skjønnhet er stillfaren. Særlig i denne byen, så er det så vanskelig ikke å si «åh, jeg må se sånn ut». Nei, vær heller en bra person, vær en god mor, gjør en god jobb når du lager lunsj til noen, la noen som ser ut til å ha dårligere tid enn deg få slippe forbi deg i trafikken. De personene jeg synes er vakrest, er de som ikke anstrenger seg for det, understreker hun overfor People.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger