Fergie forteller at den episoden bidro til at hun sluttet med «crystal meth».
- Jeg begynte å bli veldig paranoid. En dag når jeg gikk til kirken trodde jeg FBI fulgte etter meg, og at de og et SWAT-team ventet på utsiden. Der og da hadde jeg en samtale med gud. Jeg sa at hvis FBI og SWAT ikke sto på utsiden da jeg gikk ut, da skulle jeg slutte med dop.
Fergie gikk ut dørene uten å se verken FBI eller noe SWAT-team, og sluttet å bruke narkotika der og da.
37-åringen forteller at hun begynte med narkotika allerede i tenårene.
- Jeg kom inn i et dårlig miljø. Jeg begynte å gå på byen og ta ecstasy. Fra ecstasy gikk veien videre til «crystal meth». Som med alle slags typer narkotika, var alt fint i begynnelsen, men så begynner livet ditt på en nedadgående kurve. På et tidspunkt veide jeg kun 40 kilo.
Fergie er nå gift med skuespiller Josh Duhamel (39), som i 2009 ble anklaget for utroskap med en stripper.
Bli fan av Seoghør.no på Facebook her
Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
LES OGSÅ: - Jeg er ikke gravid, bare tyngre