Det har nærmest regnet overskrifter over skuespiller Lily James (31) det siste året. Hun har nemlig blitt koblet til en rekke menn, og ekstra stor oppmerksomhet fikk hun i høst, da hun ble tatt på fersken med godt gifte Dominic West (51) under en helgetur til Roma.
På en rekke bilder fra forskjellige anledninger så man dem i hete omfavnelser, noe som fikk flere å klø seg i hodet. West har nemlig vært gift med Catherine FitzGerald (49) siden 2010 - og ingen skilsmisse var offentliggjort på tidspunktet.

Ble tatt på fersken - «svarer» slik
I ettertid stilte West og kona opp foran fotografene og meddelte at de fremdeles var godt gift, og det som kunne se ut som en het romanse mellom West og James forduftet tilsynelatende som om ingenting hadde skjedd.
Nå kan det derimot se ut til at lykken endelig smiler for «Mamma Mia»-stjernen.
Rocke-kjæreste?
Ifølge magasinet People skal James nemlig ha funnet tonen med Michael Shuman (35), best kjent som bassist i rockebandet Queens of the Stone Age.
Romanseryktene oppsto etter at de skal ha blitt sett kysse hverandre i Suffolk i England forrige uke, der James for tiden oppholder seg mens innspillingen av den kommende filmen «What's Love Got to Do With It?» pågår.
Det har også dukket opp flere bilder av det angivelige paret. De ble blant annet observert sammen på vei ut av hotellet i Suffolk sammen i helgen, før James vendte snuten mot filmsettet.

Iført gul boblejakke og teddy-lue fikk hun god hjelp av Shuman, som hjalp henne med å bære ting ut i bilen.
Duoen har i skrivende stund ikke bekreftet forholdet.

Bildene får ryktene til å svirre
Forsvant etter utrosjokket
Som nevnt er det ikke mange månedene siden verdenspressen nærmest kastet seg over Lily James, etter at hun klinte til med skuespiller Dominic West.
De to er sammen aktuelle med tv-serien «The Pursuit of Love», der de spiller far og datter. Det er ventet at serien slippes i løpet av året.
Det så derimot ut til å være langt mer mellom dem enn en profesjonell jobbrelasjon da de ble fotografert sammen i Roma.
West og kona gikk som nevnt raskt ut og forsikret pressen om at de fremdeles var godt gift, og la frem en lapp til de oppmøtte fotografene hvor følgende sto skrevet:

«Ekteskapet vårt er sterkt og vi er uten tvil fremdeles sammen. Tusen takk», sto det på lappen, som er signert ekteparet.
James, på sin side, unngikk kameraene så godt det lot seg gjøre etter at det hele ble avslørt i mediene.
Ifølge nettstedet Metro avlyste skuespilleren flere av sine planlagte opptredener, blant annet tv-showene til Graham Norton og Jimmy Fallon - hvor hun skulle promotere filmen «Rebecca».
Heller ikke hennes Instagram-profil var aktiv i perioden etter.

- Jeg kunne ikke spise fast føde
- Tok på ham konstant
Mediedekningen rundt James har altså ikke bare vært positiv den siste tiden, men det stopper ikke der. Kort tid etter at hun var involvert med Dominic West, ble hun nemlig anklaget for å ha kommet for tett på en annen gift mann.
I den nevnte filmen «Rebecca» spiller James nygift med ingen ringere enn Armie Hammer (34) - som selv har stått i mang en kontrovers den siste tiden. Hammer var frem til i fjor gift med Elizabeth Chambers (38), og det ble nylig spekulert på om James kan ha vært deler av grunnen til at ekteskapet gikk i grus.

Hammer og James skal nemlig ha funnet tonen på sett, og de skal ha gjort lite for å skjule det.
- Hun var ikke diskret. Og han var med på det, ingen tvil om det. Hun tok på ham konstant, og ga ham lange og flørtete blikk, har en kilde tidligere fortalt til Daily Mail.
LES OGSÅ: Viser seg naken etter operasjonen