Den australske skuespilleren Rebel Wilson (39) har gjort seg bemerket via en rekke morsomme roller gjennom årenes løp. Hun er kanskje aller best kjent fra «Pitch Perfect» og «Bridesmaids», men har også figurert i en rekke andre komedier.

Rebel Wilson er singel igjen
I år er 39-åringen aktuell i hele fire filmer, og i januar innrømmet hun at det er vanskelig å finne kjærligheten nettopp fordi hun er berømt.
- Normale menn tør ikke å nærme seg meg, sa hun, ifølge Daily Mail.
- Jeg ser etter en som er snill, kanskje talentfull og som ikke har et kriminelt rulleblad, fleipet hun videre.

Rebel Wilson langer ut mot Kardashian-familien
Nå kan det derimot se ut som om lykken smiler til Hollywood-stjernen likevel. Det skriver Us Weekly.
- Rebel Wilson dater Jeff Beacher, avslører en kilde til nettstedet.
Deler bilder på Instagram
Jeff Beacher (46) er et kjent navn i underholdningsbransjen, og er både produsent og entreprenør. 46-åringen eier firmaet Beacher Media Group, som har jobbet med en rekke store stjerner.
Nylig tilbrakte duoen en romantisk dag sammen på Walt Disney World Resort i Florida, ifølge Us Weekly.
- Episk dag å fly inn til Walt Disney World på for et skikkelig eventyr, skrev Wilson på Instagram søndag, sammen med en bildekarusell av seg selv og Beacher:
Beacher har på sin side delt bilder av Hollywood-stjernen på sin Instagram-profil i flere måneder.
Da Wilsons film «Isn't It Romantic» hadde premiere i februar, hyllet han henne med dette søte innlegget:
- Gratulerer til Rebel Wilson og Liam Hemsworth med «Isn't It Romantic». En «Må se»-Valentines Day film. Den var fantastisk! Er så glad på alles vegne, skrev han sammen med et bilde av seg selv og stjernen.
Forrige måned var paret sammen i Las Vegas og feiret bursdagen til deres felles venn Isabelle Bscher. Også dette dokumenterte Beacher i sosiale medier:
Prøvde dating app
Tidligere i år innrømmet Wilson at det er spesielt vanskelig å finne kjærligheten i Los Angeles.
- Det er en liten utfordring her. Jeg husker da vi filmet «Pitch Perfect 3» i Atlanta. Der var jeg skikkelig populær! Jeg burde kanskje flytte til en by som Atlanta. Der ble jeg sett på som «en tier», fortalte hun til People, og la til:

Rebel Wilson tok den helt ut på MTV Movie Awards-scenen
- Ikke det at menneskene i Atlanta ikke ser bra ut. Men Hollywood-standarden utseendemessig er veldig urealistisk.
I denne perioden benyttet Rebel seg også av dating appen Raya, og lettet på sløret om hva hun finner tiltrekkende hos en mann.
- Jeg ser etter noen som er fysisk større enn meg. Det får meg til å føle meg mer feminin. Hvis jeg føler at jeg kan knuse en mann i en slåsskamp, så er det nok ikke riktig mann for meg, lo hun, ifølge nettstedet.
LES OGSÅ: Slo opp 24 timer før sjokk-bryllupet
