Pornobløff!
Et norsk pornonettsted lokker med gratis nakenbilder av norske kjendiskvinner for å skaffe trafikk til sidene sine. I følge VG er TV-programlederne Dorthe Skappel og Elin Tvedt bare noen av kjendiskvinnene som misbrukes i nakenbløffen.
Sidene lokker med bilder fra hete fester og private nakenbilder, men det er ingen slike bilder å finne på nettstedet. Likevel hevder webmasteren at bruken av Dorthe og Elins navn er bevisst.
- Elin Tvedt og Dorthe Skappel er to populære navn i Norge, og mange surfere vil gjerne se nakenbilder eller erotiske bilder av dem, skriver webmasteren i en e-post til VG.
Sidene inngår i et pornografisk nettverk som konsentrerer seg om Norge, Sverige, Danmark og USA og inneholder mengder av hard pornografi.