SEHER.NO: Dette sier skandalekunstner Marianne Aulie, som har blitt rangert som en C-kjendis i boka Norsk Kjendisleksikon, til Seher.no.
- Vet du hva, jeg syns det er helt greit å være C-kjendis. Jeg holder på med det jeg elsker, og tenker ikke over det å være kjendis.
- Men selv om jeg er en C, så er rumpa mi definitivt A. Rumpa mi er A-kjendis, ler Aulie.
Marianne, som er kjent for å vise bakdelen i sine kunstverk, sier at hun har tittet litt på bokas lister, og reagerer på Liv Ullmann havner i samme kategori som henne.
- Hun er jo en verdensstjerne, et kulturikon! Så hvis hun skal være en C, så ser jeg på det som en ære å være i samme kategori som henne.
Marianne mener at det er mye bedre å være en C- enn en B-kjendis.
- De som er det, streber etter å komme i toppsjiktet. Vi C-kjendiser er fornøyde med å være det vi er. Det er helt fantastisk, avslutter hun.
LES OGSÅ: - Vet knapt hvem hun er
LES OGSÅ: Hvem er B-kjendis av disse?