(Seoghør.no): I november i fjor kom bekreftelsen på at Donald Trump (70) er USAs 45. president, etter å ha vunnet valget i flere av de sentrale vippestatene.
Og med seg inn i rollen tok han kona, Melania Trump (46), som nå er USAs nye førstedame.
Men etter et snaut halvår, ser det ut til at Melania er lei av godene det nye livet deres har å by på.
En kilde, som trolig er et familiemedlem, sier nemlig til UsWeekly at dette livet ikke var Melanias drøm, kun Donald sin.

Sover ikke i samme seng
Kilden forteller også at den verdenen Melania pleide å nyte, ikke lenger eksisterer for henne.
Ifølge nettstedet skal flere kilder, som også er familiemedlemmer, ha sagt at paret aldri sover i samme seng - selv ikke de få gangene de er i samme by.
- Melania Trump nekter å dele seng med Donald Trump, sier kilden.
- De tilbringer aldri natten sammen - noensinne!
- Driver skuespill foran pressen
Melania bor nemlig ikke i Det hvite hus sammen med ektemannen, men i stedet i Donald Trumps «Trump Tower» i New York, hvor sønnen Barron (10) fullfører skoleåret.
Ifølge UsWeekly skal flere kilder ha uttalt at Melania vil ha så lite som mulig å gjøre med ektemannen, og at hun driver med skuespill foran pressen:
I det ene øyeblikket holder hun hånden til ektemannen - og i det andre øyeblikket, når pressen er borte, mister hun både smilet og hånden til sin ektemann.
Saken fortsetter under klippet:
Ikke alltid like lett
For Melania har det ikke bare vært fryd og gammen etter at hun fikk tittelen som USAs førstedame.
Den tidligere modellen har nemlig måtte tåle både motbør og anklagelser på grunn av ektemannen - og sin egen fortid.
I tillegg til parodier og frekke «memes» av henne selv og ektemannen, har førstedamen saksøkt både bloggere og youtubere som hun mener har trådt over streken.
I fjor sommer ble det nemlig rabalder i utenlandsk presse da forfatter og blogger Webster G. Tarpley, hevdet at Melanie jobbet som eskorte på 90-tallet. Avisen Daily Mail siterte og publiserte en sak om påstandene.
Og selv om tabloidavisen senere trakk tilbake artikkelen, valgte likevel førstedamen å hyre advokater - som tok et oppgjør med det hun beskrev som «hundre prosent falske, svært ødeleggende, og ikke minst sårende rykter».
Saken endte til slutt med et forlik med bloggeren, men det stoppet ikke der.
Hevdet at sønnen er autist
Førstedamen hyret også inn advokater da en youtuber hevdet at sønnen til Melania og Donald Trump, Barron, var autist.
Barron fikk søkelyset rettet mot seg på grunn av oppførselen sin under farens seierstale etter at valget var avgjort i november. Barron klarte knapt å stå stille under deler av talen, men tilsynelatende duppet han også nesten av flere ganger.
Saken fortsetter under bildet.

Youtuberen, James Hunter, som reagerte på dette lagde ifølge flere medier en sju minutter lang video der han påstod at Barron var autist.
Hunter, som mente at han gjorde det for at folk skulle slutte å mobbe Barron, valgte til slutt å legge seg flat etter oppstyret videoen fikk og slettet hele klippet.
Imidlertid lagde han en annen video som erstatter, der han forklarer at meningen aldri var å skade noen.