Må selge huset på grunn av smerter

- Jeg innser at det ikke er noen vei utenom, sier Ole Ivars-vokalist Tore Halvorsen om konas sykdom.

FLYTTER: Tore Halvorsen fra dansebandet Ole Ivars og kona Pia vil bytte ut huset på Løten - som de har bodd i siden 1989 - med en leilighet, på grunn av at Pia sliter med smerter etter en nakkeskade. Her er de sammen med datteren Tina (18). Foto: Stella Pictures
FLYTTER: Tore Halvorsen fra dansebandet Ole Ivars og kona Pia vil bytte ut huset på Løten - som de har bodd i siden 1989 - med en leilighet, på grunn av at Pia sliter med smerter etter en nakkeskade. Her er de sammen med datteren Tina (18). Foto: Stella Pictures Vis mer
Publisert
Sist oppdatert
SEO

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer