For mange er komfort det viktigste når man går til innkjøp av nytt treningstøy. For noen betyr det langermet, kortermet, løs i stoffet eller... rumpa bar? Treningsmerket Fabletics, skapt av skuespiller Kate Hudson (43), har nemlig lansert en tights litt utenom den vanlige.
Om du kjøper tightsen vil du muligens føle en frisk bris bakfra. Stoffet som skal dekke rumpa er nemlig ikke-eksisterende.

- Jeg hater å ha på klær
Det noe snodige plagget får nå gjennomgå på sosiale medier, melder blant andre New York Post.
«Jeg har så mange spørsmål til dette antrekket», er det en som skriver på Twitter.
«Jeg tror jeg skal kjøpe et par, jeg har lyst til å se bra ut på turene mine rundt i bygda», kommenterer en ironisk.
«Med all respekt Fabletics. Hva faen?», spør en bruker.
Tightsen er designet i samarbeid med artisten Lizzo (34).
Den mye omtalte tightsen gikk først viralt på sosiale medier i fjor da Lizzo delte video og bilder av seg selv som brukte den. At kjendiser bruker plagget ser imidlertid ikke ut til å hjelpe på omdømmet dens.
Ifølge New York Post skal en kjøper, som sier hun ble inspirert av Lizzo, ha blitt svært skuffet over tightsen.
«Det er mulig at denne stilen bare ikke var noe for meg, men jeg føler at med en rumpe som min så er det nesten umulig å få den til å ikke se bra ut. Denne tightsen gjorde nettopp det og er nå returnert!».
LES OGSÅ: Slaktes: - Bare tull!