SEOGHØR.NO: Kody Brown (46) og hans fire kvinnelige partnere har blitt kjent for norske TV-seere gjennom realityserien «Sister Wives» på kanalen TLC.
Tilsammen har Kody 17 barn med sine fire samboere - og nå bekrefter han og Robyn at familien snart blir enda større.
- Vi gleder oss til å ønske et nytt medlem av familien Brown velkommen, sier de to til Us Weekly.
Serien - som skapt store diskusjoner i USA -viser hvordan Kody og hans fire samboere Meri, Janelle, Christine og Robyn takler hverdagen i en familie som praktiserer flerkoneri.
Saken fortsetter under bildet.

Rent formelt er Kody kun gift med Robyn.
Han skilte seg i 2014 fra sin første kone Meri for å kunne gifte seg med Robyn og adoptere hennes tre barn.
Meri, Janelle, Christine og Robyn bor imidlertid alle i nærheten av Kody og tilbringer også mye tid sammen.
Kody forsvarer familiens livsstil og hevder han er stolt av ordningen.
- Vi har valgt å leve sammen på denne måten, fordi vi setter stor pris på familieverdier og fordi vi mener at det er dette Gud vil at vi skal gjøre, har Kody tidligere skrevet om sin familie, ifølge Us Weekly.

Robyn avslører til bladet People at den nye babyen blir en jente.
- Hun sparker hele tiden. Vi kan knapt vente til fødselen, sier hun.
LES OGSÅ: Skilte seg på grunn av forsikringen