
SEOGHØR.NO: Natt til mandag norsk tid stod superstjernen Rihanna (26) på scenen under MTV Movie Awards i Los Angeles.
Det har den siste tiden versert rykter om at artiststjernen har funnet tilbake til ekskjæresten Drake (27), og disse ryktene bekreftes langt på vei etter utdelingen.
Drake ventet nemlig på Rihanna bak scenen, og kysset og klemte henne da hun entret rommet etter opptredenen.
Se Rihanna og de andre stjernene på MTV-løperen her:
Det hele ble foreviget av en bruker på bildedelingstjenesten Instagram. Brukeren fanget hendelsen på video, som kort tid etter ble delt.
Og nettstedet PerezHilton.com skriver følgende:
«Det er så åpenbart at de er forelsket.»
Om stjernene noen gang bestemmer seg for å bli sammen igjen, må Rihanna love at hun aldri skal snakke med eksen, Chris Brown, igjen.
- Drake og Rihanna har det gøy i hverandres selskap. Ingen av dem er den typiske forholdspersonen, men Drake har gjort det klart at dersom ting noen gang skal bli seriøst mellom dem igjen, så ønsker han ikke at hun skal snakke med Chris igjen, har en kilde sagt ifølge Daily Mail.
Chris og Drake har nemlig tidligere blant annet havnet i slagsmål på et utested i New York nettopp på grunn av Rihanna.
Rihanna vekket også oppsikt på MTV-festen, da hun ankom i en sexy «badekåpe».
LES OGSÅ: Ber Rihanna kutte kontakten med Chris Brown