SEHER.NO: Sangstjernen James Blunt (37) har - blant annet på grunn av sin egen kjendisstatus - fått med seg flere kjente kvinner til sitt kjærlighetsrede. Men den tidligere militærmannen har hatt noen dårlige opplevelser og anbefaler ikke andre å ligge med kjendiser, skriver The Sun.
- Jeg ligger ikke med kjendiser. Bistandsarbeidere, lærere, leger, sykepleiere, militærfolk og andre de som redder liv er dem du burde forsøke å ligge med. Tenk på det som en belønning for hva de gjør for verden, sier han til den engelske avisen.
«You're Beautyful»-sangeren, som tidligere har vært kjæreste med blant andre modellen Petra Nemcova, mener man ikke bør strebe etter å komme i kontakt med berømte mennesker rundt om i verden.
- At noen er kjente betyr ikke at de er gode i senga, hevder han.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Ble ydmyket av smørsangeren