SEOGHØR.NO: «Magic Mike»-stjernen Channing Tatum (33) har aldri hatt noe imot å vise frem sin veltrente og muskuløse kropp på filmer.
Da kjekkasen torsdag gjestet Ellen DeGeneres Show, ertet Ellen ham for hvordan han alltid blir bedt om å kle av seg.
- Jeg kan love deg at du ikke vil at det skal skje nå, svarer han.
- Hvorfor ikke, undrer DeGeneres.
- Akkurat nå liker min kone og jeg å kalle meg for «tjukkelig». Det betyr at jeg er veldig tjukk og lykkelig. Jeg har jobbet konstant i to år, så nå koser jeg meg med litt fri, ler han.
I 2012 ble Tatum kåret til «Verdens mest sexy mann» av People magazine. I fjor ble det artisten Adam Levine (34).
- Du mistet tittelen. Hva skjedde? Ga du sex-appealen videre? spør Ellen.
- Det eneste jeg tror jeg har gitt videre er muligheten vennene hans får til å gjøre narr av ham resten av livet, flirer han tilbake.
I 2009 giftet Channing seg med skuespilleren Jenna Dewan (33) etter å ha møtt henne på settet til filmen «Step Up» tre år tidligere. I fjor ble de foreldre for første gang da datteren Everly (8 mnd) så dagens lys.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger