SEOGHØR.NO: For ett år siden ble Kim Kardashian (33) og Kanye West (37) foreldre til lille North «Nori» West, og realitystjernen har selv sagt at datteren har forandret livet hennes.
Da Nori feiret sin aller første bursdag 15. juni overrøste det styrtrike paret henne med eksklusive gaver.
I tillegg til en ekstremt sjelden perle på 400 karat, fikk hun også et lekehus - designet som en middelhavsvilla til 300.000 kroner.
Den kan være en fare for at den lille jenta vil bli verdens mest bortskjemte barn, men Kim hevder at hun ikke har problemer med å sette grenser for datteren.
- Jeg er en streng mor. Jeg er morsom og leken, men jeg er veldig streng når det kommer til leggetider, og at hun skal sove i sin egen seng, forteller hun til Mail Online.

- Kourtney lar ungene sove i sengen deres, så når de snart får barn nummer tre, trenger de en større seng eller så må de lage noen nye regler. Når det er helg får Nori noen ganger sove i senga vår også. Jeg er ikke super streng, legger hun til.Kim og Kanye giftet seg i en overdådig bryllupsfest på Forte di Belvedere i Firenze sist måned. Nå forteller den nygifte fru West at hun gjerne vil har flere barn.
- Jeg håper å kunne gi Nori en bror eller søster. Jeg vokste opp med mange søsken, så jeg vet hvordan det er. Jeg vil gjerne ha en stor familie og skal garantert ha et barn til, og så får vi se hvordan det går.