Colton Underwood (29), kjent fra det populære tv-programmet «The Bachelor», fikk fansen til å gispe da han sto fram som homofil på «Good Morning America» i april.
- Jeg har rømt fra meg selv i veldig lang tid. Jeg fant ut av dette tidligere i år og har prosessert det for meg selv, og neste steg i alt dette er å fortelle det til folk, fortalte Underwood i intervjuet, gjengitt av Page Six.
Den tidligere «Ungkaren» fortalte videre at han forsto at han var «annerledes» allerede da han var seks år gammel, og forklarte at han nå var lykkeligere og friskere enn han noensinne har vært.
Veien dit har ikke vært enkel, og han fortalte at han var på et «mørkt og dårlig» sted i tiden før han innså at han var homofil.
Ble presset til å stå frem
Nå, én måned senere, avslører Underwood at han ikke kom ut av skapet frivillig. Han hevder nemlig at han ble tvunget grunnet utpressing.
I et ferskt intervju med Variety forteller stjernen at en anonym stalker hadde tatt nakenbilder av ham på et spa for homofile i skjul. Vedkommende skal ha truet med å avsløre ham, ifølge Underwood.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger