SEHER.NO: Mandag ble det kjent at «Jackass»-stjernen Ryan Dunn (34) hadde blitt drept i en bilulykke i Pennsylvania i USA. Det skal ha vært Dunn selv som kjørte bilen, og både 34-åringen og kameraten Zachary Hartwell mistet livet. Ifølge TMZ er det nå blitt klart at at kjøretøyet ifølge politiet skal ha hatt en hastighet på 209 kilometer i timen. Politiet tror også at det er den høye farten som forårsaket ulykken. Bilen - som var Dunns egen Porsche 911 GT3 fra 2007 - skal ha tatt fyr under bilkrasjet, og timer etter ulykken, skal den vrakede bilen ha blitt tauet bort. Politisjef Michael Carroll sier til TMZ at han aldri har sett en så totalskadet bil iløpet av sin karriere. - Jeg har aldri sett en bil så ødelagt i en trafikkulykke som denne. Og dét selv før den tok fyr, sier Carroll. En av de som har tatt beskjeden om «Jackass»-stjernens bortgang aller tyngst er Dunns bestevenn og kollega fra den populære MTV-serien, Bam Margera. Tirsdag besøkte han ulykkesstedet sammed med Fox News, og Margera hadde vanskelig for å formulere seg på grunn av alle tårene. Se Bam Margera på ulykkesstedet nederst i saken. I innslaget minnes han natten han fikk besljed om kamertens bortgang. - Det er den vertse telefonen jeg har fått i hele mitt liv, sier Margera. Bli fan av Seher.no på Facebook her Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255. LES OGSÅ: - Jeg har grått i hele dag
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger