
SEOGHØR.NO: Det er ikke alltid like enkelt å være kjæresten til en stjerne. Det fikk River Viiperi erfare da han og Paris Hilton (32) ankom flyplassen i Los Angeles søndag etter en ferie.
River ønsket å komme seg raskest mulig hjem, men en rekke fans og fotografer hadde samlet seg for å få en bit av hotellarvingen Paris.
Derfor tok det sin tid å komme seg videre, noe River likte svært dårlig.
Viiperi var åpenbart sint og ropte flere ganger på Paris. Noen gloser sendte han også til fotografene, med klar beskjed om at de skulle komme seg vekk.
Stemningen stod i sterk kontrast til da Seoghør.no møtte paret under årets «Paradise Hotel»-innspilling i Mexico i januar.
- Når jeg har en fridag, elsker jeg å tilbringe den hjemme og å lage mat, sammen med kjæledyrene mine og kjæresten min, sa en forelsket Paris Hilton til Seoghør.no.
Se video øverst i saken!
LES OGSÅ: Kom hånd i hånd med ny mann