Her gjør han det igjen!

Justin Bieber ble buet ut av fansen da han ankom konsert to timer forsinket, og foreldrene raste.

Publisert
Sist oppdatert
SEOGHØR.NO: Fansen fortvilte da Justin Bieber (19) kom for seint på scenen.

Fredag skulle sangeren opptre for sine tyske fans i Dortmund, men flere tusen Bieberfans måtte reise tomhendt hjem fra arenaen. Grunnen var at «Believe»-stjernen kom flere timer for sent til konserten.

Fansen svarte med å bue ut Bieber.

Da konserten startet hadde mange familier alt måtte forlate areanen. Flere fortvilte foreldre raste mot arrangørene og krevde pengene sine tilbake, mens utrøstelige fans sto og gråt åpenlyst i ankomsthallen.

Dette er ikke første gangen Bieber er for sen til en konsert. Det samme skjedde når han opptrådde i London i mars. Popstjernen kommer til Oslo i midten av April og skal holde tre konserter på Telenor Arena. Om Bieber da holder seg til klokka, eller om fansen da også må vente i flere timer gjenstår å se.

Se video fra konserten øverst i saken! 

LES OGSÅ:  Valgte dataspill foran fansen 

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer