Her filmes han av Se og Hørs flaskepost

- Det var absolutt verdt å bade for dette, jubler vinneren av flaskeposten Rune Haslien.

Publisert
Sist oppdatert
SEOGHØR.NO: Spenningen var stor da Se og Hør slapp over 250 flasker fra helikopter over Bevø Camping i Fredrikstad onsdag ettermiddag. Sommergjestene kastet seg i vannet og kjempet om å finne vinnerflasken – som inneholdt gavekort fra Ving på en drømmereise til hele 20 000 kroner!

Lykken var stor for Rune Haslien (43) fra Sarpsborg da han fikk takk i vinnerflasken.  

- Det var absolutt verdt å bade for dette, sa han til Se og Hør da han kom opp fra vannet. 

Rune var nesten på gråten da det gikk opp for ham at han hadde vunnet. Nå kan han endelig realisere drømmeferien sammen med samboeren Torunn Iversby (38) og parets til sammen seks barn. 

- Jeg har hatt lyst til å dra på en skikkelig familietur lenge nå, men pengene har ikke strukket til. Åtte personer er ganske mange, men nå blir det tur, jubler vinneren.

Nå vil den store familien reise til Korfu i Hellas.
 
Bli fan av Seoghør.no på Facebook her
 
Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255
 
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
 
LES OGSÅ: Ble fraktet til sykehus i ambulanse   

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer