Etter å ha dukket opp i skandaleserien «Ex on the Beach» ble hverdagen til Adrian Sellevoll (25) snudd på hodet.
Siden deltakelsen i 2018 har Sellevoll bygget seg opp en karriere som artist og hverdagen har mildt sagt vært en fest.
Nå kan det derimot se ut til at TV-profilen har tatt grep. På Instagram skriver nemlig Sellevoll at han har gått flere uker uten alkohol.
«Nå har jeg vært edru i fire uker og flere skal det bli! Føler meg som en ny mann. Opp tidlig, isbade, jobbe, spise, sove, repeat», skriver 25-åringen.
Fem flasker vin om dagen
Artisten har tidligere vært åpen om sitt anstrengte forhold til alkohol.
- Rus for meg er i hovedsak alkohol. Det er en veldig bra ting for meg i mange situasjoner, men det er òg min verste fiende. Jeg tror mange glemmer at alkohol er rus. Det er den styggeste rusen som finnes, har Sellevoll tidligere uttalt til TV 2.
Overfor nyhetsmediet går han også nærmere inn på sine tidligere drikkevaner.
- Det varierte veldig, men det kunne fort bli enten ei flaske sprit om dagen, fem flasker vin, eller 20-30 øl. Eller så var det bare en liten sekser, det varierte veldig. Men det har vært mye alkohol i bildet de siste åreneS, altså.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger