De siste ukene har romanseryktene rundt komiker Pete Davidson (29) og supermodell Emily Ratajkowski (31) virkelig fått fart på seg.
I midten av november skrev Us Weekly at duoen hadde hatt kontakt med hverandre i noen måneder, og kort tid etterpå viste de seg også offentlig sammen for første gang.
Paret dukket da opp på en basketkamp i Madison Square Garden i New York for å se The New York Knicks spille. De satt på første rad og smilte stort på bildene som dukket opp av dem.
«Intellektuelle match»
Nå skriver Us Weekly at Davidson og Ratajkowski koser seg veldig i hverandres selskap.
- De digger hverandre. De har samme vibe, begge er veldig lettvinte, forteller en kilde til nettstedet.
Videre står det at ingen av dem skal ha altfor store forventinger til forholdet foreløpig.
- De har det utrolig gøy sammen, men det er fullt mulig for dem å trekke seg eller bare se hvor det fører.
Til tross for dette skal komikeren være veldig betatt.
- Det er ingen tvil om at Pete elsker en utfordring og han har virkelig møtt sin intellektuelle match i Emily, deler kilden.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger