I fjor ble det mye oppstyr etter at artist Astrid Smeplass og Thomas Hayes, kjent som den populære karakteren «William» fra suksesserien «Skam», viste seg offentlig flere ganger.
De måtte til slutt ut for å avvise ryktene om at de to var blitt et par.
Nå er det imidlertid forvirring rundt «Astrid S» og en annen av de populære gutta fra NRK-serien.
Det har nemlig gjennom sosiale medier de siste dagene blitt kjent at det norske stjerneskuddet og «Skam-Chris», Herman Tømmeraas, har vært til stede sammen under innspillingen av ny musikkvideo.
Det er i musikkvideoen til nykommeren Fanny Andersen at de to har deltatt. Videoen ble laget for debutsingelen «Kids» som ble utgitt i november 2016.
- Store deler av videoen ble spilt inn i Nadderudhallen i Bærum, i tillegg til at noen klipp er fra en leilighet på Solli Plass i Oslo, avslører Espen Drivenes, Andersens manager, overfor Dagbladet.
Vennskapelig støtte
Drivenes hevder videre at Astrid Smeplass og Herman Tømmeraas kun var med på settet som en vennskapelig støtte.
Dagbladet tok kontakt med Smeplass sin manager, Halvor Marstrander, for å høre hva han har å si om saken.
- De tre er definisjonen på god, norsk og herlig ungdom som støtter hverandre, og det er fint, svarer Marstrander.
Han forteller at de kun var inne i hallen i omtrent fire minutter for å avlevere et håndkle.
Dagbladet har ikke lykkes i å få kontakt med Tømmeraas.
Sjekk ut oppdateringene fra sosiale medier her:
Klipp vakte oppsikt
I dagene i forkant av utgivelsen til låten la Andersen ut på sin Instagram-profil noen små klipp hver dag som en tease på låten. Et av klippene vakte stor oppsikt, både fra fans og medier.
I klippet får vi nemlig se Andersen kline med toppblogger Sophie Elise.
- Tematikken i filmene er de tingene man møter på når man blir eldre. Å like begge kjønn var en av de tingene jeg virkelig måtte forholde meg til da jeg ble eldre, har Andersen tidligere sagt til VG.
LES OGSÅ: Nå svirrer babyryktene rundt George og Amal Clooney