Frekk, fransk åpning

Norske kjendiskvinner jubler over ny, sexy undertøysbutikk.

FREKK FRØKEN Aylar Lie var en av hedersgjestene under åpningen. Foto: TVNorge
FREKK FRØKEN Aylar Lie var en av hedersgjestene under åpningen. Foto: TVNorge Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

SEHER.NO: Endelig har verdens mest sexy undertøysforretning åpnet i Oslo. Kjendisene sto i kø da Agent Provocateur åpnet sine dører i Bogstadveien nylig.


- Undertøyet er supersexy samtidig som det ikke er så vulgært. Når jeg får meg type, skal jeg sende han hit for å kjøpe undertøy til meg med en gang, sa en strålende Aylar Lie (23) til Se og Hør.


Hun og bestevenninnen Mira Craig (24) var to av de mange kjendiskvinnene som kastet glans over åpningen av den sexy undertøyforretningen. Den vakre trioen, Pia Tjelta, Vanessa Rudjord og Janne Formoe var også hjertelig til stede.


Se bildene fra åpningen, i Se og Hør som er i salg nå!


SE OG HØR TV: Se Kate Moss frekke Agent Provocateur-reklame!

Mer om

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer