SEOGHØR.NO: Den siste tiden har skuespilleren Jennifer Aniston (45) åpnet seg mer og mer om bruddet fra eksmannen Brad Pitt (51) i 2005.
Aniston og Pitt var et av Hollywoods største kjendispar, da Pitt forlot Aniston til fordel for Angelina Jolie (39), som han møtte på settet til filmen «Mr. and Mrs. Smith».
Jennifer uttalte nylig at bruddet ikke var smertefullt lenger.
- Det er ikke vondt lenger. Jeg tror det er en fortelling som følger meg fordi det er en interessant overskrift. Det er et tema som lever på grunn av media, sa Aniston ifølge UsMagazine.com.
Forsvarer Pitt etter bruddet


Nå går hun enda lenger. I et intervju med bladet Hollywood Reporter forsvarer hun eksmannen, og sier at han aldri gjorde noe galt da forholdet tok slutt.
- Vi har ikke kontakt med hverandre på daglig basis. Men vi ønsker hverandre ikke noe annet enn gode ting. Ingen av oss gjorde noe galt. Skjønner du hva jeg mener? Det var bare sånn... Noen ganger skjer slike ting, sier hun ifølge nettstedet TooFab.
Skuespillerstjernen utdyper at hun er lei av at folk fortsatt snakker om bruddet som skjedde for nesten ti år siden.
Samtidig skryter hun av Jolie sitt arbeid i filmen «Unbroken».
- Den filmen er så vakker. Hun gjorde en fantastisk jobb, sa Aniston til Entertainment Tonight.
LES OGSÅ: - Bruddet er ikke vondt lenger