- Folk takler ikke at vi er sammen

Slår tilbake mot fordommene.

SPØKER: Sienna Keera og George Keywood tuller stadig med den enorme forskjellen på de to. Foto: Sienna Keera/TikTok
SPØKER: Sienna Keera og George Keywood tuller stadig med den enorme forskjellen på de to. Foto: Sienna Keera/TikTok Vis mer
Publisert

Helt siden hun var liten, har australske Sienna Keera hatt sans for store menn.

- Alle vennene mine digget gutta på treningssenteret, mens jeg alltid har foretrukket store menn, sier hun til nyhetsbyrået South Wales News Service (SWNS).

En kveld så hun på komiserien «People Just Do Nothing», hvor George Keywood hadde en av rollene. Hun søkte opp den britiske skuespilleren på Instagram, og var snar med å ta kontakt.

Siden den gang har det bare vært de to.

FALT PLADASK: George Keywood og Sienna Keera flørtet på nett før de til slutt møttes og flyttet sammen. Foto: Sienna Keera/Instagram
FALT PLADASK: George Keywood og Sienna Keera flørtet på nett før de til slutt møttes og flyttet sammen. Foto: Sienna Keera/Instagram Vis mer

«Gold digger»

Etter å ha flørtet på nett og dratt på miniferier forskjellige steder i Europa, flyttet Keera i 2019 inn til Keywood i London.

Samme år fikk de sitt første barn sammen, Oliver.

FAMILIE PÅ TRE: Sienna Keera og George Keywood fikk i 2019 sønnen Oliver. Foto: Sienna Keera/Instagram
FAMILIE PÅ TRE: Sienna Keera og George Keywood fikk i 2019 sønnen Oliver. Foto: Sienna Keera/Instagram Vis mer

Paret er nå gift, og lever fulltid av å skape innhold i sosiale medier, som TikTok og Instagram.

De kan tjene over 100 000 kroner i måneden på dette, ifølge Wales Online. Stadig legger de ut videoer hvor de harselerer med de enorme kroppsforskjellene.

- Helt hjerteskjærende

George Keywood kaster mer enn gjerne skjorten i videoene, mens Sienna Keera klyper ham på magen. Åpenheten om forholdet har ført til at paret mottatt drapstrusler, ifølge nettstedet.

- Folk takler ikke at en feit mann har en attraktiv kone. Det er helt hjerteskjærende at folk angriper andre på nett bare fordi de er annerledes, sier Keywood.

Keera hans sier at hun stadig blir kalt «gold digger», og at hun burde hjelpe ektemannen med å gå ned i vekt.

- Folk sier at George burde tenke mer på helsen, sier hun.

VOLDSOMT: Aldersforskjellen mellom Leila Griffin (28) og ektemannen Bruce (53) skaper reaksjoner. Video: Rød Løper. Vis mer

Keywood sier at han ikke skjønner alle fordommene.

- Det er så mange fordommer mot at jeg er stor. Menn som er åpne om at de liker formfulle kvinner får ikke det hatet, sier han.

VEKKER OPPSIKT: Sienna Keeran og George Keywood, her sammen med sønnen Oliver, håver inn på sosiale medier. Foto: Sienna Keeran/Instagram
VEKKER OPPSIKT: Sienna Keeran og George Keywood, her sammen med sønnen Oliver, håver inn på sosiale medier. Foto: Sienna Keeran/Instagram Vis mer

- Alt jeg ønsket meg

Paret sier at all hetsen bare har gjort dem sterkere. Etter at de to giftet seg i fjor, la George Keywood ut en rørende hilsen til kona på Instagram.

«Vi har oppnådd så mye sammen, og det har vært helt utrolig å være sammen med deg de siste fire årene. Du er alt jeg ønsket meg i en kone - og mer», skrev han, og fortsatte:

«Du er det eneste mennesket jeg føler jeg trygg og selvsikker sammen med».

STOR ALDERSFORSKJELL: Ekteparet Quran og Cheryl McCain har fått millioner av følgere på TikTok etter å ha delt kjærlige videoer fra forholdet. Nå har de også startet med OnlyFans. Video: Rød Løper Vis mer

LES OGSÅ: Forholdet vekker oppsikt: - Gjør meg kvalm

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer