SEOGHØR.NO: Søndag valgte Andre Fredriksson (50) å gi opp kampen om den siste plassen i finaleuken i tvekamp mot Øystein Hetland (25). Han ble dermed den siste som måtte forlate Løntjernbråten gård før det drar seg til neste uke.
- Jeg må innrømme at jeg mistet den siste piffen og energien da de kom og hentet dyrene. Det var skikkelig tøft å miste Bajas (hunden, red. anm). Han var min beste venn, og etter at han forsvant ble det mange timer alene, forteller André til Seoghør.no.- Så du ga bare opp?- Jeg ville teste Øystein på hvor sterk han var først, og han var sterk, ingen tvil om det. Men jeg hadde rett og slett ikke lyst tilbake. Det hadde vært et helvete.- Hvorfor det?- Det var jo klart ganske tidlig at alle de andre ville ha meg ut, koste hva det ville. Og til slutt var jo det fire stykker som hadde en allianse igjen. Derfor hadde jeg ikke orket å være der inne.Saken fortsetter under bildet.Selv om det har blåst rundt den tøffe torghandleren under oppholdet angrer han ikke på at han var med. I tillegg merket han stor forandring på kroppen sin etter oppholdet.- Jeg gikk ned 25 kilo mens jeg var der inne. Det merker jeg godt i hverdagen. Selv om jeg har gått opp igjen 5-6 kilo nå, er det deilig å ha fått kroppen sin tilbake, innrømmer han.André forteller at han har meget god kontakt med Erling Næsbø (48) den dag i dag. Han og samboeren Mona (49) var nylig og besøkte Erling og familien i Flåm.- Dessuten har jeg lovet Eilev Bjerkerud (27) at vi skal stå på ski sammen i vinter. Det skal også bli gøy, slår André fast.LES OGSÅ: - Jeg hadde ikke lyst til å slå Charlotte
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger