Eva og Tony vil ha baby

Gifteklare Longoria mener de har økonomien til det.

KLARE: Eva og basketball-forloveden Tony Parker vil gi babyen et liv med kjærlighet og stabilitet. Foto: All Over Press
KLARE: Eva og basketball-forloveden Tony Parker vil gi babyen et liv med kjærlighet og stabilitet. Foto: All Over Press Vis mer
Publisert
Sist oppdatert
SEHER.NO: Det går mot bryllup for den flotte "Frustrerte fruer"-baben Eva Longoria (32) og hennes kjære Tony Parker (25).

Nå forteller Longoria at hun ønsker å adoptere en baby etter bryllupet 7. juli!

- Vi har begge store hjerter, og økonomien til å gjøre dette. Vi vil gi et liv med kjærlighet og stabilitet til et barn som ikke har forutsetningene for det, sier hun ifølge Femalefirst.

Paret forlovet seg i november, og det ryktes om at vielsen vil skje i kirken St. Germain L'Auxerrois i Paris.

LES OGSÅ: Eva lengter etter sex

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer