SEOGHØR.NO: For få dager siden røpet amerikanske medier at «Frustrerte Fruer»-stjernen Eva Longoria (41) skulle gifte seg med forloveden José Antonio Bastón (47) i helgen.
Og skriveriene viste seg å stemme. Nå melder blant annet People, TooFab og Hola!USA at stjerneparet ble rette ektefolk i Mexico lørdag.
Nettstedet People får vielsen bekreftet av en kilde, som sier at det celebre paret giftet seg ved solnedgang i kystbyen Valle de Bravo.
- De ble viet ved et alter under masse små lys. Det hele var veldig romantisk. Eva hadde håret utslått og smilte gjennom hele seremonien. Brudgommen var iført en grå dress, sier Peoples kilde.
Saken fortsetter under bildet.

Varmet opp ved svømmebassenget
Før vielsen sa en kilde til People at den celebre gjestelisten trolig kom til å inkludere blant andre Victoria (42) og David Beckham (41), Penélope Cruz (42), Ricky Martin (44), Katy Perry (31) og Mario Lopez (42).
Saken fortsetter nedenfor.
TV-programmet «Al Rojo Vivo» har publisert bilder av blant andre Beckhams og Ricky Martin i bryllupet på sin Instagram-konto.
En annen kilde sier til People at Eva Longoria tilsynelatende hadde bryllupsnervene under kontroll i timene før vielsen. Hun og Bastón skal nemlig ha brukt dagen til å slappe av ved bassenget sammen med venneparet Beckhams og Ricky Martin.
- Eva så bare så glad ut. Hun virket ikke det minste stresset over bryllupet. Det var tydelig at hun virkelig nøt å feire den spesielle dagen sammen med vennene sine, røper kilden.
Saken fortsetter under bildet.

- Giftet seg i Victorias design
At designer Victoria Beckham var invitert i bryllupet, er ikke så rart. Hun og Longoria er nære venner, og ifølge TooFab og Hola!USA er det faktisk Beckham som har designet venninnens brudekjole.
Saken fortsetter nedenfor.
På Instagram-profilen sin har Hola!USA publisert det første bildet av brudeparet på bryllupsdagen. Der er Longoria iført en enkel, hvit brudekjole med stropper - og det samme halssmykket hun brukte på den røde løperen i Cannes nylig.
Også venninnen Victoria Beckham kastet glans over filmfestivalen i den franske byen, og på Instagram la ikke duoen skjul på at de moret seg sammen i Cannes.
Se video fra den røde løperen i Cannes nedenfor:
Før helgen skrev amerikanske medier at det var invitert omlag 200 gjester i Longoria og Bastóns bryllup. Begivenheten ble angivelig arrangert på en privat eiendom, og paret skal ha planlagt å avslutte bryllupsdagen med fyrverkeri.
Saken fortsetter under bildene.

Fulltreffer på tredje forsøk
Skjønnhetens meksikanske drømmebryllup i helgen var imidlertid ikke hennes første.
I 2011 skilte hun seg fra basketballstjernen Tony Parker (34) etter drøye tre år som ektepar. Bruddet skjedde etter hun fant tekstmeldinger fra en annen kvinne på telefonen hans. Fra 2002 til 2004 var Longoria dessuten gift med «General Hospital»-stjernen Tyler Christopher (43).
Før jul åpnet Eva Longoria seg om sin kjære, som går under kallenavnet «Pepe», i et personlig intervju med People:
- Jeg har lyst til å skrike ut om alt som skjer med oss fra den høyeste fjelltoppen, for jeg er så lykkelig over å være sammen med en person som er så snill som Pepe, fortalte Longoria da.
Saken fortsetter under bildet.

Etter skilsmissen fra Tony Parker datet den flotte TV-stjernen lillebroren til Penélope Cruz, Eduardo Cruz (31), quarterbacken Mark Sanchez (29) og entrepenøren Ernesto Arguello (36), før hun traff Bastón.
I intervjuet med People trakk Longoria frem at hun setter pris på å ha funnet en mer moden partner:
- Han er sannsynligvis den første mannen jeg har datet som har vært eldre og etablert. Rett og slett en voksen mann. Og det er så fint å gå arm i arm med en som er lik en selv, understreket Eva Longoria.

LES OGSÅ: Kjendisene jubler av babylykke for Mariann Hole