SEOGHØR.NO: Forrige uke ble det kjent at fotballtrener Tom Nordlie (51) måtte trekke seg fra høstens «Skal vi danse» på grunn av sykdom.
Nå, en knapp uke før programets premiere på TV 2, ser det endelig ut til at danser Marianne Sandaker har fått seg en ny kjendispartner.
Torsdag la hun ut et bilde på Instagram der hennes nye dansepartner er gjemt bak et spørsmålstegn.
«Har vært på dansetrening i dag!! Med med hvem? Hmmm...» skriver hun hemmelighetsfullt under bildet, som kun viser en smilende Sandaker ved siden av en hvit firkant.
Det heteste navnet det nå spekuleres i, er fotballstjernen John Carew (34). Om det virkelig er Carew som debuterer på parketten neste uke, betyr det at han tilbragte 34-årsdagen sin i dansestudio.
Den tidligere West Ham-spilleren var også blant kandidatene da Seoghør.no ba leserne stemme på sin favoritt til å ta over Tom Nordlies plass i dansekonkurransen.
Foreløpig har det ikke lykkes Seoghør.no å få en kommentar fra John Carew.
- Premieren for «Skal vi danse» er 14. september på TV 2. Hvem som eventuelt overtar plassen til Tom Nordlie vil vi komme tilbake til, uttalte TV 2s kommunikasjonssjef Jan-Petter Dahl da det først ble kjent at Nordlie trakk seg fra TV-suksessen.
LES OGSÅ: Slik svarer han på «Skal vi danse»-ryktene