SEHER.NO: Det har vært to dramatiske måneder for popgruppen Sugababes etter at Keisha Buchanan forlot gruppen. Men nå ser det ut til at ting begynner å løsne.
Deres første store opptreden ble avlyst av rettslige grunner, og kort etter ble Amelle Berrabah innlagt på en klinikk med nervøst sammenbrudd etter å ha tabbet seg ut under en videoinnspilling.
Men i følge Daily Mail er de nå endelig klare til å opptre.
Med deres nye medlem Jade Ewen (21), sang Heidi Range (25) og Amelle Berrabah (25) deres nyeste låt "About a girl" for Radio 1-lyttere i London tidligere denne uken.
Jade, som representerte Storbritannia i Melodi Grand Prix, innrømmet at det å bli med i gruppen var det vanskeligste valget i hennes liv.
- Jeg var litt redd for hvordan de ville ta meg imot i gruppen, sa hun den gang.
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES MER: Sugarbabe ble slåsskjempe