SEOGHØR.NO: Else Kåss Furuseth (35) er kjent for å få gjestene sine til å strekke seg langt i programmet «Det er lov å være blid med Else» på TV 2.
Tirsdag er det John Brungot (38) som får unngjelde. Han må be om tillatelse fra sin komikerkollega Klaus Sonstad (46) til å fremføre flere ondsinnede parodier av ham.
Med et skjult kamera på slep møter Brungot en intetanende Sonstad på en restaurant i Oslo. Der begynner Brungot å demonstrere parodiene av Sonstad, som angivelig skal brukes i et TV-program.
Se hvordan Klaus reagerer på skjult kamera-stuntet øverst i saken!
Brungot begynner å gjøre narr av intelligensen, vekten og talemåten til komikeren og programlederen - og parodiene blir bare drøyere og drøyere.
En lamslått Sonstad legger ikke skjul på at han er svært lite begeistret for Brungots parodi.
- Å, herregud. Nei, det der liker jeg ikke i det hele tatt. Men det er mest fordi jeg synes det bare er ondt, utbryter Klaus Sonstad etter et spesielt grovt eksempel fra Brungot.

Heldigvis finner Else Kåss Furuseth det endelig for godt å avbryte den ytterst pinlige situasjonen. Når hun kommer inn på Aker brygge-restauranten og gir Sonstad en klem letter stemningen umiddelbart.
- Det er helt j*vlig. Jeg har vært dårlig, innrømmer en glisende John Brungot mens også han får en god klem av den skøyeraktige programlederen.
«Det er lov å være blid med Else» sendes på TV 2 tirsdager klokken 21.40.

LES OGSÅ: Se, så søt Estelle er!