Vel, hvis du har en Oscar-nominasjon på samvittigheten eller er det heldige avkommet til Angelina Jolie (33) og Brad Pitt (44), da.
Nylig ble det kjent at superparet Jolie og Pitt kan hanke inn ufattelige 55 millioner kroner hvis de velger å vise frem sine nyfødte Knox Leon og Vivienne Marcheline på forsiden av et av USAs kjendisblader.
Blader som People, Hello og OK! kjemper bittert om å få kjøpe bildene, og budkrigene når stadig nye høyder.
MSNBC har laget en oversikt over de dyreste babybildene gjennom tidene, og det nevnte paret er representert tre ganger på lista.
Ikke overraskende er det tvillingene deres som får førsteplassen.
På andreplass kommer Max og Emme Anthony, som er tvillingene til artistparet Jennifer Lopez (38) og Marc Anthony (39).
- Å holde graviditeten skjult i nesten fem måneder betalte seg for J-Lo, skriver nettsiden.
For paret fikk utrolige 30 millioner kroner da Lopez stilte opp smilende på forsiden av People i mars.
Her er den fullstendige lista:
Jolie og Pitts tvillinger Knox Leon og Vivienne Marcheline - 55 millioner
Lopez og Anthonys tvillinger Max og Emme Anthony - 30 millioner
Jolie og Pitts førstefødte Shiloh Nouvel - 20 millioner
Matthew McConaughey og Camilla Alves nyfødte Levi - 15 millioner (ikke utgitt)
Avdøde Anna Nicole Smiths lille Dannielynn Smith - 10 millioner
Jolie og Pitts adoptivsønn Pax Thien - 10 millioner
Christina Aguileras sønn Max - 7,5 millioner
Jessica Albas nyfødte jente Honor Marie - 7,5 millioner (ikke utgitt)
Nicole Richie og Joel Maddens jente Harlow - 5 millioner
Jamie Lynn Spears' jente Maddie - 5 millioner
Se bildene av alle forsidene under: