Liv «Hurryliv» Gravdahl:

- Det var veldig tungt

«Hurryliv» fikk TikTok-kontoen sin suspendert.

LETTET: Liv Gravdahl er lettet etter at hun fikk tilgang på kontoen sin igjen. Foto: Skjermdump Instagram.
LETTET: Liv Gravdahl er lettet etter at hun fikk tilgang på kontoen sin igjen. Foto: Skjermdump Instagram. Vis mer
Publisert

Lørdag fikk Liv Gravdahl (34), bedre kjent som «Hurryliv», sjokkbeskjeden om at TikTok-kontoen hennes var blitt suspendert.

Årsaken til suspenderingen skal, ifølge Gravdahl, være et av TikToks innebygde AI-filter som fikk henne til å se yngre ut. Den populære videoplattformen trodde nemlig hun bare var ni år gammel.

- Det kom som lyn fra klar himmel. Det var veldig tungt, fordi jeg tenkte: «Herregud, Hurryliv, du tenkte jo ikke at du gjorde noe feil» - og jeg gjorde jo ikke noe feil heller. At det skal så lite til, forteller hun overfor Se og Hør.

- Viser hvor sårbare vi er

Videre sier den rydde- og vaskeglade 34-åringen at hun synes det var skummelt å miste kontoen sin.

- Det viser hvor sårbare vi er i denne bransjen. Uten en konto er man ingenting, man føler seg liten når man først er vant til den.

Men etter flere dager med fortvilelse er kontoen endelig åpnet igjen, avslører «Hurryliv» overfor Se og Hør.

- Nå er jeg bare lykkelig, og himla glad for at den er tilbake! Så jeg tror nesten det må bli litt vin i kveld, forteller 34-åringen.

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer