Vær-Isabella avslører at hun ikke har dansetrinnene på plass før deltagelsen i årets «Skal vi danse».
TROR DET BLIR VANSKELIG: Selv om Isabella Martinsen er en av «Skal vi danse»-favorittene, innrømmer hun at danseformen ikke er på topp enda. Foto: Anders Myhren / Seoghør.no
Vis mer
Selv har Martinsen avslørt at hun ikke har trent siden barneskolen, og nå innrømmer hun også at heller ikke danseformen er helt på topp.
- Det er mye verre enn jeg hadde trodd. Jeg skjønte at det kom til å bli vanskelig, men ikke så vanskelig. Det er så mye som skal kombineres - en tåspiss her, hodet der - og så må jeg jo smile i tillegg, forteller hun til Dagbladet.
Carl I. Hagen og kona Eli Hagen er også deltagere i årets dansekonkurranse, og Frp-politikeren har allerede tatt av seg 10 kilo etter å ha ladet opp med jogging og svømming i sommer.
34-åringen har derimot droppet tjuvtreningen og starter på bar bakke.
- Vi har heldigvis litt tid til å danse før første sending. Da er det jo ingen som ryker ut, men så har vi bare ei uke til å lære oss en ny dans. Det forstår jeg ikke hvordan jeg skal klare, sier hun til avisa.
Se og Hør er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi
bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene
våre.