SEOGHØR.NO: Mandag kveld strømmet supermodeller, filmstjerner og britiske kulturpersonligheter til Vogue 100-gallaen i London.
Den stjernespekkede gallaen markerte britiske Vogues 100-årsjubileum, og ble arrangert i Kensington Gardens.
Blant kjendisene som kastet glans over begivenheten, var den amerikanske filmstjernen Demi Moore (53). «Striptease»-ikonet var iført en lekker, glitrende kjole med sexy, gjennomskinnelige paneler signert norske Peter Dundas, som er Roberto Cavallis sjefsdesigner.
Selv om Moore utvilsomt fikk oppmerksomhet da hun ankom gallaen, er det ikke bare antrekket hennes som har skapt reaksjoner. Daily Mail påpeker at den berømte trebarnsmoren så relativt sløv og sliten ut etter festlighetene.
Saken fortsetter under bildet.

- La ansiktet ditt være i fred
Stjernen har tidligere vært åpen om bruk av botox, men i 2012 hevdet Moore at hun ikke hadde lagt seg under kniven for å forynge ansiktet sitt.
Nå er Daily Mails lesere likevel langt ifra nådige mot henne og påstår at hun må ha gjort kosmetiske inngrep:
- Herregud! Ansiktet hennes ser forferdelig ut! Hun har åpenbart fått mye mer gjort - i hvert fall fillers i kinnene! Hun begynner å se skikkelig skummel ut, skriver brukeren «Lady Penelope».
- Det var akkurat det jeg skulle si... stakkars Demi, hun prøver altfor hardt! stemmer brukeren «strawberry8» i.
- Hun ser ikke bra ut, men jeg er ikke sikker på om det er tennene hennes eller implantater i kinnene som gjør det? Bare la ansiktet ditt være i fred, vær så snill, skriver brukeren «Yvonne Forecast».
Saken fortsetter under bildene.

Andre mener at Demi Moore, som tidligere har vekket bekymring med sin sylslanke figur, heller trenger å legge på seg:
- Vær så snill å spise noe. Eldre kvinner ser knoklete og dradd ut hvis de er for tynne, hevder brukeren «Cavemanbob».
Noen sammenligner Moore med «Friends»-stjernen Courteney Cox (51), som også har fått mye oppmerksomhet for sitt ungdommelige ytre de siste årene. Andre igjen mener at 53-åringen ser flott ut, og at de negative kommentarene bare kommer fra sjalu kvinner.
Saken fortsetter under bildene.

Kom i «nakenkjole»
Uansett var Demi Moore ikke alene om å vekke oppsikt på Vogue 100-gallaen. Realitystjernen Kim Kardashian (35), som også var iført en kreasjon fra Cavalli, viste frem formene sine i kjent stil.
Den yppige TV-stjernen poserte på den røde løperen i en glitrende «nakenkjole», side om side med vennen Peter Dundas. Det var for øvrig den norske stjernedesigneren som også stod bak den supersexy kjolen Kim bar på Met-gallaen i 2015.
Få et gjensyn med kjendisene på den røde løperen på fjorårets Met-galla:
På sin Instagram-profil har Peter Dundas dessuten dokumentert de glamorøse Voguefestlighetene, inkludert forberedelsene til gallaen sammen med Kim Kardashian.
Saken fortsetter nedenfor.
Supermodellen Lara Stone (32), som tidligere var gift med «Little Britain»-komikeren David Walliams (44), gjorde også et dristig valg på Vogue-gallaen.
Stone, som har sønnen Alfred (3) fra ekteskapet med Walliams, viste både bein og bryster i et originalt, todelt frynseantrekk fra Christopher Kane. Hun strålte sammen med den unge, australske modellen Jordan Barrett (19) - som hun også ble avbildet hånd i hånd med!
Se flere bilder fra den stjernespekkede gallamiddagen nedenfor!









LES OGSÅ: Viste frem Kardashian-babyen