SEOGHØR.NO: Under kallenavnet «BI-gutta» har kompisene Vegard Østby Tungevåg, Karl Petter Madsen, Stian Fauskerud Strandum og Sverre Lindsøe Valset reist til Gran Canaria med TV-programmet «Charterfeber».
De fire kameratene har utgitt seg for å være noen ekte kvinnesjarmører, men i tirsdagens episode er det ikke det motsatte kjønn de får napp hos.
«BI-gutta» har meldt seg på en partybåt som skal sikre de flere damer, men turen blir ikke helt slik som de fire single guttene hadde planlagt.
- Vi slapp homo-båten. Alle homoene gikk bort der, sier gutta i kveldens episode og peker på båten som ligger ved siden av deres.

Men når gutta kommer ombord i båten og kapteinen har kastet loss, viser det seg at de fire guttene faktisk er ombord en partybåt for homofile.
Det legger derimot i utgangspunktet ingen demper på festhumøret for charterturistene, men da Stian får en litt for ivrig beundrer etter seg, velger han å hoppe ut i vannet for å komme seg unna.

Den middelaldrende mannen hopper derimot etter og legger på svøm etter den ene av kameratene.
Se hele den morsomme episoden i videoen øverst i saken!
LES OGSÅ: - Mamma kommer til å gjøre meg arveløs