Mandag ble «Ex on the Beach»-profil Laura Alicia Summers (38) hastet til sykehus etter det som skal ha vært en svært skremmende allergisk reaksjon. Det meldte britiske Mirror.

- Første gang jeg viser det
38-åringen skal ha slitt med astma og var ute av stand til å puste. Det førte til at ansiktet hennes hovnet såpass opp at hun nesten ble ugjenkjennelig.
«Jeg våknet og plutselig hadde ansiktet mitt begynt å hovne opp og 'brenne', og det stoppet ikke. Det ble veldig skummelt da jeg heller ikke fikk puste ordentlig og astmaen min begynte å slå inn, så jeg skyndte meg til legevakten», skrev hun i et innlegg på Instagram etter hendelsen.

- Det brenner, klør og svir
Realityprofilen ble henvist til en spesialist for å få hjelp med det hovne ansiktet. Onsdag tok Summers til Instagram igjen for å dele en ny oppdatering på hvordan det står til med ansiktet sitt.

«Jeg identifiserer meg nå som en brent tomat/ kulefisk», skriver hun innledningsvis i innlegget.
«Dette har pågått i over syv år nå, og hvert år blir det bare verre», fortsetter hun.
Videre skriver 38-åringen at hun ikke skal gi opp med å prøve å finne svar:
«Jeg har tatt så mange tester, blodprøver, allergitester, tester for bryst implantat sykdom og så mange hudprøver. Det er utrolig».
Summers avslutter med å takke følgerne sine for alle støttende meldinger, som har hjulpet henne å «komme seg gjennom de mørke dagene».
LES OGSÅ: Kastet ut etter dette