Når Lene Nystrøm (38) nå igjen blir et kjent ansikt - denne gangen for sin rolle på dansk TV - har hun bestemt seg for å droppe sine ville byturer i frykt for at hun skal lage skandaler, skriver danske Ekstrabladet.
Aqua ble gjendannet i 2007. Men i tillegg til å være danger og skuespiller blir hun nå nemlig coach i TV 2-programmet «The Voice», og det stiller strenge krav, ifølge henne selv.
- Jeg prøver ikke å tenke på eksponeringen. Men de ville byturene på «Mirage» legger jeg på hyllen de neste par månedene, sier hun til Ekstrabladet.
38-åringenj har ingen problemer med å være et kjent ansikt. Det er nemlig opp til en selv hvordan man ønsker å framstå i mediene, mener hun.
- Jeg er ikke superglad for overeksponering, men det handler om hvordan man håndterer det selv, sier hun til den danske avisen.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på [email protected], ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
LES OGSÅ: - Jeg hadde alt imot meg