SEOGHØR.NO: Hun har kastet klærne på film mange ganger før. Men da hun skulle spille i en sexscene mot ektemannen Brad Pitt (51), ble det litt mye for Angelina Jolie (40).

Jolie er aktuell med den romantiske dramafilmen «By the sea», der hun spiller mot ektemannen. Hun har også skrevet og regissert filmen.
Derfor måtte hun ha full oversikt over alt som skjedde på kameraet, og brukte en iPad der hun så seg selv ligge naken i badekaret.
- Det var den rareste tingen i verden å ligge naken i badekaret med en iPad som viste bildet utenfra, mens mannen din står i døra, og du regisserer ham til å komme for å ha sex med deg. Det hele foran flere andre menn med kamera, sier hun til Entertainment Weekly ifølge nettstedet Contactmusic.com.
Saken fortsetter under bildet.
Før scenene ble spilt inn, tok superparet en lang prat om hvordan de skulle gjøre det på en best mulig måte.
- Sexscener er rare uansett, men når du spiller mot en du faktisk har sex med til vanlig? Den eneste måten vi kom oss gjennom, var å snakke om hvor absurd det var, og passe på at ingen av oss følte at det var kleint, sier Angelina.
Det var imidlertid ikke bare bare å styre settet for den populære skuespilleren. Hun kunne rett og slett ikke bare forlate badekaret.
- Jeg kunne ikke gå ut av badekaret for å komme meg til monitoren. Regissøren var jo naken! Brad hadde håndkle-tjeneste. Han holdt håndkleet for meg.
Se trailer her:
LES OGSÅ: Angelina og Brad viste følelser på filmpremiere