VISTE PUPPEN: På scenen i Istanbul overrasket Madonna med å blotte det ene brystet, det fikk hun kraftig kritikk for. I helgen viste hun fram det andre i Paris.
Foto: All Over Press
OVERRASKET IGJEN: Madonna skapte nye kontroverser under sin opptreden i Paris, og enkelte nettsider har nå publisert bilder av henne der hun igjen viser fram brystet.
Madonna med nytt puppe-stunt i Paris
Madonna lar seg ikke stoppe av kritikken - og i tillegg blir hun saksøkt etter opptredenen.
Kritikken i etterkant ser imidlertid ikke ut til å ha gått inn på popikonet, for på konsert i Paris i helgen viste hun like godt også den venstre puppen til et fullsatt Stade de France.
Madonna fortsatte å synge «Human Nature» mens hun snudde rumpa til publikum og dro ned buksene også. Under hadde hun kun en liten g-streng.
Men som om det ikke var nok kontroverser for en opptreden, står hun også etter konserten overfor et søksmål fra det franske partiet Front National. Partileder Marine Le Pen ble nemlig under showet fremstilt på en video med et hakekors på pannen.