Skrevet av
Thomas Horni
Publisert:
12. jul 2012 kl 13:30
Sist endret:
12. jul 2012 kl 14:50
SEOGHØR.NO: Tirsdag ble nakenbildene av golfstjernen Suzann «Tutta» Pettersen (30) og sangstjernen Lene Nystrøm
lekket på nettet.
Her til lands
har bildene skapt mange reaksjoner, men det er ikke bare i Skandinavia bildene får stor oppmerksomhet.
Flere av Hollywoods «lettkledd-nettsteder» viser fram bildene av de norske stjernene. Blant annet klistrer nettstedet Egotastic.com, som er en av de største i sin sjanger, bildene av både Nystrøm og Pettersen på forsiden.
«
Dere husker kanskje Lene Nystrøm fra gruppen Aqua, som hadde den forferdelige tenåringshiten Barbie Girl? Hun har alltid sjokkert i hennes egne konservative Skandinavia. Nå forsøker hun seg på en ny kontrovers, og den norske stjernens kropp er hot, moden og frekk», skriver nettstedet.
Mens Nystrøm
viser seg splitter naken for danske S Magazine,
kaster Pettersen klærne for ESPN, The Body Issue, noe som blir sett på som en ære.
- Kult å bli spurt og kult å gjøre det. Gøy at jeg var på listen over dem som de ville ha med. Her i USA har dette magasinet prestisje, sa Pettersen til
VG.
Bli fan av Seoghør.no på Facebook her
Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på 2255@shf.no, ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
LES OGSÅ: Derfor poserer hun naken