BLE KLIPPET VEKK: Lourdes var med i Madonnas film W.E., men ble klippet vekk i siste stund.
Foto: All Over Press
BLE KLIPPET VEKK: Lourdes var med i Madonnas film W.E., men ble klippet vekk i siste stund.
TOK DET GODT: Likevel skal Lourdes ha taklet det hele godt.
Foto: All Over Press
TOK DET GODT: Likevel skal Lourdes ha taklet det hele godt.

Madonna fjernet sin egen datter

- Det var nådeløst gjort.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Det var meningen at Madonnas datter Lourdes skulle dukke opp i en liten rolle i morens film «W.E.» - men i stedet ble hun klippet vekk.

Madonna er regissør for filmen, som veksler mellom nåtid og fortid og der det historiske dramaet med Wallis Simpson og den britiske kong Edward VIII er sentralt.

Lourdes skulle spilt Wallis Simpson som ung, men det får ikke kinopublikum se, forteller Madonna til MTV:

- Det er en scene hvor hun spilte Wally som ung pike. Jeg bare trakk henne inn i siste øyeblikk. Det var ganske urettferdig av meg å be henne om det. Hun var virkelig god, og så ender jeg med å klippe henne vekk fra filmen, sier Madonna, som er klar over hvordan det fremstår.

- Nådeløst, det vet jeg. Jeg sa «sorry baby, du er på gulvet i klipperommet». Hun tok det på strak arm, hevder Madonna.

Da superstjernen entret scenen etter New York-premieren, takket hun sin avdøde mor.

- Til slutt vil jeg få takke min mor. Dette er en film om reisen til en kvinnelig sjel, og jeg vil takke moren min som ga meg livet i gave, sa Madonna.

Bli fan av Seher.no på Facebook her

Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255

Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på 2255@shf.no, ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.

LES OGSÅ: Takket sin døde mor
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM