BILDRAMA: En kvinne hevder hun ble påkjørt av Lindsay Lohan, som deretter skal ha stukket fra stedet.
Foto: All Over Press
BILDRAMA: En kvinne hevder hun ble påkjørt av Lindsay Lohan, som deretter skal ha stukket fra stedet.
BLIR SAKSØKT: Lohan blir nå saksøkt av kvinnen.
Foto: All Over Press
BLIR SAKSØKT: Lohan blir nå saksøkt av kvinnen.

- Kjørte på barnevogn og stakk av

Lindsay Lohan er i trøbbel igjen.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Skandalestjernen Lindsay Lohan (25) er nok en gang i vanskeligheter. Nå blir hun saksøkt for å angivelig ha kjørt på en barnevakt som gikk på tur med barn i barnevogn.

Lohan skal deretter ha stukket fra stedet.

Ifølge TMZ.com skjedde hendelsen i september 2010, men saken kommer ikke opp før nå. Brayan Jaime hevder å ha alt på film.

Skuespilleren skal ha kjørt på rødt lys og deretter mistet kontroll over bilen. Hun klarte ikke å stoppe før hun traff kvinnen, Nubia Del Carmen Preza, som gikk med barnevognen.

Barnet ble ikke skadet i ulykken, men barnevakten ønsker nå erstatning for «alvorlige personskader, smerter, lidelser og angst».

 
Bli fan av Seher.no på Facebook her
 
Sjekk ut våre mobilsider. Send sms med kodeord: SHMOBIL til 2255
 
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på 2255@shf.no, ring vår tipstelefon 22555522 eller send sms/mms med kodeord TIPS til 2255.
 
LES OGSÅ: Her tatoverer hun seg igjen
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM